Как решить хадачу Два велосипеди стартують одночасно о 15,00 в одному напрямку з двох діаметрально

протилежних точок траси у формі кола .Швидкість решого велосипедиста 12 км/ год ,а другого 18/год . Через який час вони вперше зрівняютться ,якщо довжина траси 6 км ?

Ответы на вопрос

Отвечает Баранов Олег.

Відповідь:

30 мин

Покрокове пояснення:

(6/2)/(18-12)= 6/3=1/2 ч = 60/2 мин = 30 мин