Складіть рівняння для розв'язування задачі. Під огірки на огорожі відведено площу, яка в 4 раза

менша, ніж площа, яку відведено під капусту. Знайдіть площу, відведено під кожну культуру окремо, якщо площа всього городу становить 50ap.​

Ответы на вопрос

Отвечает Прудников Даниил.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

50 ар = 5000 м²

Под огурцы - х м²

Под капусту - 4х м²

х + 4х = 5000

5х = 5000

х = 5000 : 5

х = 1000

Под огурцы (х) = 1000 м² = 10 ар

Под капусту (4х) = 4 * 1000 = 4000 м² = 40 ар