Бригада робітників повинна виконати замовлення з виготовлення деталей за 8 днів щодня перевиконують

норму на 24 деталі , бригада за 7 днів не тільки виконала замовлення , але й додатково виготовила 34 деталі .скільки деталей виготовляла бригада за день ? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Гамова Ирина.

Ответ:

1)24+8=32(за день)

2)34+7=41(за день)

3)41+32=73(за день)

Ответ:73 за день