Перша бригада виконала 60% від всього завдання,а все завдання було виготовити 320 деталей.Всі інші

деталі виготовила друга бригада.Скільки деталей виготовила друга бригада.​

Ответы на вопрос

Отвечает Гулина Катя.

Ответ:

128 деталей

Пошаговое объяснение:

60% = 60 : 100 = 0,6

1) 320 * 0,6 = 192 (детали) - изготовила 1 бригада

2) 320 - 192 = 128 (деталей) - изготовила 2 бригада

Отвечает Афанасьев Ваня.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

320 * 60% : 100%  = 192 деталі виготовила перша бригада

320 - 192 = 128 деталей виготовила друга бригада.​