2 бригади мали разом виготовити 250 деталей.До обіду перша бригада 60%свого завданя, а друга 70

свого.При цьому перша бригада виготовила на 6 деталей меньше ніж друга.Скільки деталей була виготовити кожна бригада

Ответы на вопрос

Отвечает Адрин Антон.
Пусть план 1 бригады Х штук 2 бригады У штук Системка: {х+у=250
{0.7у-0.6х=6
у=250-х
0.7*(250-х)-0.6х=6
175-0.7х-0.6х=6
175-1.3х=6
1.3х=175-6
1.3х=169
х=169:1.3
х=130
у=250-130
у=120
Ответ:
Первая бригада 130
Вторая бригада 120