За 7. Розв'яжи задачу. (2 бали) Дві бригади повинні виготовити планом 660 деталей. Перша бригада

виконала менше запланованого на 50 %, а друга — на 25 %, тому виготовили на 266 деталей менше, ніж планували. Скільки деталей за планом повинна була виготовити кожна бригада окремо?

Ответы на вопрос

Отвечает Сазонов Дмитрий.

Ответ:

1 бригада 256 деталей , друга 404 деталей

Пошаговое объяснение:

складемо систему: х перша бригада , у-друга бригада

х+у=660

1/2х+1/4у=266      х=660-у   підставляємо в систему і вирішуємо:1/4у=64  у=4*64=256    тоді  х=660-256=404