Протягом тижня дві бригади робітників за планом мали виготовити 350 деталей. Перша бригада

виконала план на 110 %, а друга — на 115 %, тому протягом тижня було виготовлено 394 деталі. Скільки деталей на тиждень мала виготовити кожна бригада за планом?

Ответы на вопрос

Отвечает Хлыстова Анастасия.

Ответ:

170 деталей, 180 деталей

Пошаговое объяснение:

Нехай перша бригада за планом повинна виготовити х деталй, а друга 350-х деталей.

Маємо рівняння:

1,1х+1,15(350-х)=394

1,1х+402,5-1,15х=394

0,05х=8,5

х=170

Перша бригада мала виготовити 170 деталей, друга бригада

350-170=180 деталей

Отвечает Пугач Максим.

Нехай перша бригада за планом повинна виготовити х деталей, тоді друга бригада 350-х деталей,тоді:

1.1х+1.15(350-х)=394

1.1х+402.5-1.15х=394

0.05х=8.5

х=8.5:0.05

х=170(д)-1 бригада

350-170=180 (д) - 2 бригада