Три бригади робітників зробили насип. Уся робота оцінена в 325500 грн. Яку зарплату одержать кожна

бригада, якщо перша складалася із 15 осіб і працювала 21 день, друга - з 14 осіб і працювала 25 днів, а кількість робітників третьої бригади, що працювала 20 днів, на 40% перевищувала кількість робітників першої бригади? ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТО!!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Таскина Ева.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Знайдемо скільки відпрацьовано першою бригадою

15 * 21 = 315 днів

Відпрацьовано другою бригадою

14 * 25 = 350 днів

Робочі третьої бригади на 40% перевищували кількість робітників першої бригади і звідси маємо

15 * 1,4 = 21 чол

Відпрацьовано третьою бригадою  

21 * 20 = 420 днів

Знайдемо скільки відпрацювали три бригади разом

315 + 350+ 420 = 1085 днів

Знайдемо скільки грн. припадає на один день

325500 : 1085 = 300 грн

Перша бригада одержить зарплату:

300 * 315 = 94500 грн

Друга бригада одержить зарплату:

300 * 350 = 105000 грн

Третя бригада одержить зарплату:  

300 * 420 = 126000 грн