На ремонті школи працювало 3 бригади. у першій бригаді було 8 робітників і вони працювали 12 днів,

у другій 14 робітників, які працювали 9 днів, у третій 18 робітників, які працювали 15 днів. за ремонт школи всі три бригади отримали 12300 грн. скільки гривень отримала кожна бригада?

Ответы на вопрос

Отвечает Райымбек Жаксыбек.
Робота 1 робітника за 1 день рівна х. Тому складаємо рівняння:
8*12*х+14*9*х+18*15*х=123000
492х=123000 
х=250
І бригада = 250*8*12=24000
ІІ бригада = 250*14*9=31500
ІІІ бригада = 250*15*18=67500
сума 123000