4 вправи(тести) ТЕРМІНОВО!!! 1)Введіть координати перетину функцій y = 4x + 9 та y = 6x - 5 без

редагування.a)( 37; 7 ) b)(17; 2) c)( 2; 17 ) d)( 7; 37 )2) Через яку з точок M, P, K і T проходить графік функції y = 4-3x?a) T( 5; -11) b) P(1; 2 ) c) K( 3; -4 )d) M(-1; 8 )3)Визначте значення b, якщо графік функції y = -0,2x + b проходить через M (10; -5)?a) 9 b)-9 c)3 d)-34) Що з наведеного буде лінійною функцією?a) y=k/x b) y=x(x-1) c) y=x² d) y=kx+b​

Ответы на вопрос

Отвечает Панафидин Сергей.

Ответ:

1)4х+9=6х-5

4х-6х=-5-9

-2х=-14

х=7

Підставляємо в будь яку функцію х=7.

у=4*7+9=28+9=37

Відповідь: d(7;37)

2)Для перевірки беремо всі точки і підставляємо замість х і дивимося що буде по у.

Відповідь: а

3) -5=-0,2*10+b

-0.2*10+b=-5

-2+b=-5

b=-5+2

b=-3

Відповідь: d) -3

4) Відповідь: d