90 кг капусти родина Димйдів може наквасити за 6 год, а родина Дiдул – за 3 год. Дві родини

зійшлисяразом.1) Скільки кілограмів капусти вони можуть наквасити за1 год, працюючи спільно?поможіть пожалуста​

Ответы на вопрос

Отвечает Ушаков Степан.

Ответ:

45

Пошаговое объяснение:

Найдем сколько 1 родина може наквасити сама без допомоги іншої(за 1 годину) для цього ділимо:

1) 90:6=15(кг)

2) 90:3=30(кг)

Плюсуемо

3)30+15=45(кг)- якщо вони будуть працювати спільно

Отвечает Мусатов Александр.

Ответ:

45 кг

Пошаговое объяснение:

90:6=15 кг капусти квасить родина Димидів за 1 год

90:3=30 кг родина Дідул

15+30=45 кг всього вони можуть наквасити за 1 год