у першому кошику яблук вдвiчi бiльше , нiж у другому . скiльки яблук у першому кошику ,якщо в обох

кошиках разом 27 яблук?​

Ответы на вопрос

Отвечает Грибченко Алеся.

Ответ:в 1 -18;во 2-9.

Пошаговое объяснение:

2x-это сколько во 1 кошику

x- во 2 кошику

3x =27

X=27÷3

X=9-в 2 кошику

9×2=18-в 1 кошику

Проверка:

9+18=27