4. У першому кошику на 6 яблук бiльше, ніж у другому. Скільки яблук в кожному кошику, якщо в обох

кошиках разом 14 яблук?​

Ответы на вопрос

Отвечает Филюшин Николай.

Ответ:

у першому кошику 10 яблук, а у другому-4 яблука

Пошаговое объяснение:

1)14-6=8(ябл)- було б у двох кошиках, якщо їх кількість була б рівною;

2) 8:2=4(ябл) -у другому кошику;

3)4+6=10(ябл)- у першому кошику

Якщо потрібно рівнянням:

х(ябл) - у другому кошику, тоді

х+6 (ябл) - у першому кошику

х+(х+6)=14

х+х+6=14

2х=14-

2х=8

х=8:2

х=4(ябл) - у другому кошику;

х+6=4+6=10(ябл) - у першому кошику