1) В одному кошику було 54 яблука, в другому — на 17 яблук менше, ніж у першому, а в третьому – на

25 яблук більше, ніж у першому і другому кошиках разом. Скільки яблук було в трьох кошиках разом? 2) Розставити знаки «+» або «-» (усього не більше 4-х знаків) між цифрами 987654321 таким чином, щоб цей вираз дорівнював 100 СРОЧНО НАДО!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Нагорная Антонина.

Ответ:

1) в 3х = 157

2) 98-76+54+3+21 = 100

Пошаговое объяснение:

1)

54–17=37 - во 2м

54+37-25=66 - в 3м

54+37+66=157

2)

98-76+54+3+21 = 100

Отвечает Уразаев Никита.

Відповідь:

1) в трьох кошиках було 207ябл.

2) 98-76+54+3+21=100

Покрокове пояснення:

1 кошик =54 ябл.

2 кошик = 54-17=37ябл.

3 кошик = (54+37)+25=116 ябл.