У першому кошику було у 5 разів більше яблук, ніж у другому. Якщо з першого кошику перекласти 6

яблук у другий кошик, то в обох кошиках яблук стане порівну. Скільки яблук було у кожному кошику спочатку? срочно​

Ответы на вопрос

Отвечает Савина Полина.
Все на фото
………………………..

Отвечает Кенжебаева Бурулкан.

15 и 3

5x-6=x+6

5x-x=6+6

4x=12

x=3

1 корз.---5х= 5*3=15

2 корз.---x=3