У трьох кошиках 68 кг яблук. У першому кошику на 8 кг яблук менше, нiж у другому, а в третьому

кошику - у тричi бiльше, нiж у першому. Скiльки кiлограмiв яблук у кожному кошику?​

Ответы на вопрос

Отвечает Горбачёв Михаил.

Ответ:Припустимо,що у першому кошику х кг,тоді у другому х+8 кг, а третьому 3x

х+х+8+3х=68

5х=60

x=60:5

х= 12

х=12 кг у першому кошику

12+8=20 кг у другому кошику

12*3=36 кг у третьому кошику

Пошаговое объяснение: