Трубу завдовжки 12м.розрізали на дві частини так що одна з них виявилася на 3м. коротшою за другу.

Знайлить довжину цих частин труби​

Ответы на вопрос

Отвечает Малая Виолетта.

Ответ:

4,5 м та 7,5 м.

Пошаговое объяснение:

Нехай довжина коротшої частини х м.

Тоді:

х+(х+3)=12

х+х+3=12

2*х+3=12

2*х=12-3

2*х=9

х=9/2

х=4,5 (м)

1)4,5+3=7,5(м)-довжина довшої частини

Відповідь: 4,5м та 7,5м.