Трубу завдоВЖки 10 м розрізали на дві частини, одна з яких виявилася на 4 м коротшою від іншої.

Знайдіть довжини обох частин труби.

Ответы на вопрос

Отвечает Мустафина Анастасия.

Ответ:

3 и 7

Пошаговое объяснение:

Нехай перша труба буде х, а друга(х-4)

х+х-4=10

2х=10-4

2х=6

х=3(перша частина)

3+4=7(друга частина)