трубу завдовжки 12м розрізали на дві частини так що одна з них виявилася на 3м коротшою за іншу.

Знайдіть довжиницих частин труб

Ответы на вопрос

Отвечает Замлелова Анастасия.

1. 12м - 3 = 9(м)

2. 9 ÷ 2 = 4,5(м) - меньшая часть

3. 4,5 + 3 = 7,5(м) - большая часть