Кілограм лимонів коштує 27 грн. Іван  купив 1 кг 600 г лимонів. Скільки здачі він має

отримати зі 100 грн? Відповідь дайте у гривнях  СКАЖИТЕ ПОЖАЛУЙСТА

Ответы на вопрос

Отвечает Похилько Женя.

1.6 лимонів Коштувало 43.2 грн

Тоді 100-43.2=56.8

Отвечает Мальцев Лёша.

Ответ:

43, 2 грн - цена за лимоны.  Сдача - 56,8 грн

Пошаговое объяснение:

1 кг це 1000 г

Іван купив 1,6 кг (1 кг і 600 г) лимонів

27*1,6=43,2 (грн)

100-43,2=56,8