Батько купив 0,6 кг яблук по 20,5 грн за кілограм, 0,5 мандаринів по 35 грн за кілограм та 1,2

кілограмів бананів по 23,7 грн за кілограм. Скільки решти він має отримати з 500 грн?

Ответы на вопрос

Отвечает Дёгтев Влад.

Ответ:

Вся покупка стоила 58,24 грн.

Осталось - 441,76 грн.

Пошаговое объяснение:

Вся покупка стоит -

0,6*20,5+0,5*35+1,2*23,7=

12,3+17,5+28,44=58,24 (грн)

Осталось от 500 грн -

500-58,24=441,76 (грн.)

Ответ: Вся покупка стоила 58,24 грн. Осталось 441,76 грн.