. Катер пройшов 100,1 км за течією річки і 99,47 км проти течії. Скільки часу витратив катер на

весь шлях, якщойого власна швидкість дорівнює 36,4 км/год, а швидкістьтечії — 2,1 км/год?​Пж пошагово

Ответы на вопрос

Отвечает Кельдажиев Таир.

Ответ:

1) 100.1/36.4=2.75 год

2) 36,4-2,1=34,3 км/год

3) 99,47/34,3=2,9 год

4) 2,75+2,9=5,65 год