Складіть рівняння хімічних реакцій, які відповідають схемам послідовних перетворень

1.метал-->основа-->сіль1-->сіль2Na-->NaOH-->Na2CO3-->Na2SO42.неметал-->сіль1-->кислота-->сіль2-->основа Cl2-->NaCl-->HCl-->MgCl2-->Mg(OH)2помогите пожалуйстаа​

Ответы на вопрос

Отвечает Совина Юлия.

2Na+2H2O=2NaOH+H2

2NaOH+CO2=Na2CO3+H2O

Na2CO3+FeSO4=Na2SO4+FeCO3

Cl2+2Na=2NaCl

2NaCl+H2SO4 =Na2SO4+2HCl

2HCl+Mg=MgCl2 +H2

MgCl2+2NaOH=Mg(OH)2+2NaCl