Маса першої коробки із цибулинами квітів становить 10,4 кг, це на 1, 9 кг більше за масу другої

коробки, а маса третьої коробки в 1,1 раза більше від маси першої. Яка маса трьох коробок із цибулинами квітів? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Едилбай Бимен.

Ответ:

30,34 кг

Пошаговое объяснение:

1) 10,4-1,9=8,5(кг) друга коробка

2)10,4*1,1=11,44(кг) третя коробка

3) 11,44+10,4+8,5=30,34(кг) маса всіх коробок

Отвечает Дулатов Жаныс.

Ответ:маса першої коробки 10,4

маса другої коробки 10,4-1,9=8,5

маса третьої коробки 10,4×1,1=11,44

Маса трьох коробок 10,4+8,5+11,44=30,34