Маса першої коробки із цибулинами квітів становить 10,4 кг, це на 1,9 кг більше за масу другої

коробки, а маса третьої коробки —в 1,1 раза більше від маси першої. Яка маса трьох коробок із цибу-линами квітів?ПАМАГИТЕ ПАЖАЛУЙСТА!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Чапаев Пётр.

30,34кг

Пошаговое объяснение:

маса 1 коробки-10,4кг

маса другої - (10,4-1,9)кг

маса третьої коробки- (10.4×1,1)кг

1)10.4-1.9=8.5(кг)-маса другої коробки з цибулинами квітів

2)10.4×1.1=11.44(кг)-маса третьої коробки з цибулинами квітів

3)10.4+8,5+11,44=30.34(кг)-маса трьох коробок із цибулинами квітів.

Отвечает Алиев Кирилл.

Ответ:

Маса другої коробки дорівнює 8,5 кг, а маса третьої коробки 11,44 кг

Пошаговое объяснение:

Маса першої коробки 10,4 кг за умовою задачі, маса другої на 1,9 кг менша, отже 10,4 - 1,9 = 8,5. А маса третьої коробки у 1,1 разів більша за масу першої, отже 10,4 * 1,1 = 11,44.

Відповідь: у трьох коробках було 10.4, 8.5 і 11.44 кг цибулин квітів.