якби марія купила 5 зошитів, то в неї залишилося б 40 копійок. Якщо вона купить 7 зошитів, то їй не

вистачить 10 копійок. Скільки грошей у Марії?

Ответы на вопрос

Отвечает Иванова Катя.

Ответ:

40+10= 50 копійок

7-5=2 зошита

50/2=25   копійок  коштує один зошит

5*25=125 +40=165 копійок у Марії

перевірка:

7*25=175 -165=-10не вистачить

Пошаговое объяснение: