1. Якби Коля купив три зошити, то в нього залишилося 611 копійок, а коли б він захотів купити 9

таких зошитів, то йому б не вистачило 7 копійок. Скільки грошей було у Колі? пж срочно ​

Ответы на вопрос

Отвечает Мироненко Анна.

Ответ:

920 копійок

Пошаговое объяснение:

Ціна зошита - х копійок

Грошей у Колі - у копійок

Якщо купить 3 зошити , то залишиться 611 копійок , маємо рівняння :

у  = 611 +3х  

Якщо купить 9 зошитів , то недостньо 7 копійок , маємо рівняння:

у = 9х -7

Прирівняємо праві стороні рівнянь і знайдемо вартість зошита :

611 + 3х = 9х - 7

9х - 3х = 611 + 7

6х = 618

х = 618 : 6

х = 103 копійки коштує 1 зошит

Отже у Колі було грошей :

103 * 3 + 611 = 920 копійок