Якби Панас купив 6 блокнотів у нього б залишилося 7 грн. а якби він купив 10 блокнотів то йому б не

вистачило 5 грн. скільки грошей має Панас.

Ответы на вопрос

Отвечает Федотова Александра.

1) 6+7=13
2) 13•6=78
78+7=85
85+5=90