якби Олена купила 4 олівці, то в ней залишилося б 35 копійок, якщо ж вона вирішить купити 7

олівців, то її не вистачить 1 копійки. Скільки грошей має Оленка. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Синичкина Ульяна.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

Хай х коп- ціна олівця

7×х-1=4×х+35

7х-4х=35+1

3х=36

х=36÷3

х=12коп.ціна олівця

7+12-1=4×12+35=101(коп)- має Олена

Відповідь:1грн.1коп.