8". Довжина прямокутника дорівнює 35см, а його ширина становить 60% від довжини. Обчисли площу і

периметрданого прямокутника.​

Ответы на вопрос

Отвечает Халикова Алия.

Ответ:

35*0,6=21 см ширина

21*35=735см2 площадь

(21+35)*2=112 м периметр

Пошаговое объяснение: