Спортсменові залишилось пробігти 150м,що становить 0,3 усієї дистанції.Скільки метрів уже пробіг

спортсмен? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Васильева Лена.

Ответ:

0.3=30%

Составим пропорцию

150м-30%

х м-100%

х=100*150/30=500м-вся дистанция

500-150=350(м)-пробежал спортсмен

Пошаговое объяснение: