7. Розв'яжи задачу. У спортивному таборі проходять змагання на ди- станції 1 км. На біг і швидку

ходьбу припадає 400 м усієї відстані, а на швидку ходьбу та велоперего- ни - 900 м. Скільки метрів дистанції учасники ма- ють пробігти, скільки метрів швидко пройти, а скільки проїхати на велосипеді?

Ответы на вопрос

Отвечает Кусакина Светлана.

Ответ:

Біг = 100м; Швидка ходьба = 300м; Велоперегони = 600м.

Пошаговое объяснение:

принимаем:

біг = Б; швидка ходьба = Ш; велоперегони = В.

Б+Ш+В=1000м

Б+Ш=400м; Ш+В=900м.

Б+900=1000;

Ш=400-Б;

Б=1000-900=100;

Ш=400-100=300;

В=1000-Б-Ш=1000-100-300=600.

итог:

Біг = 100м;

Швидка ходьба = 300м;

Велоперегони = 600м.