Задача у першому та другому цехах працює 269 робитників у другому й третёму 189 робитникив а в

першому та третёму 256 робитникив скольки робитникив працює в кажному цеху окремо

Ответы на вопрос

Отвечает Костицына Маргарита.

Ответ:

1 цех - 263

2цех - 99

3цех 88

Пошаговое объяснение:

((269+256)-189):2=263(1цех)

((269+189)-256):2=99(2цех)

((256+189)-259):2=88(3цех)