У трьох цехах працює 413 робітників, причому в другому цеху на 32 робітники менше, ніж у першому, а

в третьому - у 3 рази більше, ніж у першому. Скільки робітників працює в кожному цеху окремо? Запишіть складене рівняння - х = Відповідь: у першому цеху працює - робітників, у другому - у третьому -

Ответы на вопрос

Отвечает Спартак Артем.

Пошаговое объяснение:

нехай х працює в першому цеху, тоді в другому (х-32), а в третьому 3х. всього у трьох цехах працює 413 робітників

х+3х+(х-32)=413

4х+(х-32)=413

4х+х-32=413

5х-32=413

5х=413+32

5х=445

х=89

отже, у першому цеху 89 робітників, у другому 89-32=57 робітників, у третьому 89•3=267 робітників