Знайдіть три числа, якщо їх середнє арифметичне дорівнює 12, а друге число удвічі більше за перше і

втричі менше від третього.​

Ответы на вопрос

Отвечает Мартинюк Борис.

Пусть a,b,c -- искомые числа.

Тогда b = 2a, a = b/2

b = c/3, c = 3b

(a + b + c)/3 = 12

a + b + c = 36

b/2 + b + 3b = 36

b + 2b + 6b = 72

9b = 72

b = 8

a = b/2 = 8/2 = 4

c = 3b = 3*8 = 24

Ответ: 4; 8; 24.