У трикутнику АВС кут а = куту с знайдіть периметр цього трикутника якщо ав=5 а ас=3


Ответы на вопрос

Отвечает Султанов Мейрамбек.

Відповідь:

13

Покрокове пояснення:

трикутник ABC - рівнобедренний, кут А=кут С, тоді АВ=ВС=5; АС=3

Р= 2АВ +АС = 2×5+3= 10+3 = 13

можливо, 13 см, але одиниці виміру не вказані в завданні