Обчисліть сторони паралелограма якщо його периметр дорівнює 42 см і різниця сторін дорівнює 7 см​


Ответы на вопрос

Отвечает Никитина-Дикова Ольга.

Ответ:

Сторони паралелограма дорівнюють 7 см і 14 см.

Пошаговое объяснение:

Якщо   менша   сторона   паралелограма дорівнює х, то більша дорівнює х + 7. Маємо рівняння 2{х + х + 7) =

-  42; 2х + 7 = 21; 2х = 21 - 7; 2* = 14; х = 7. Тоді х = 7 = 14. Сторони паралелограма дорівнюють 7 см і 14 см.