В трьох каністрах 32 л маминого масла.Маса масла другої каністри складає 35% маси масла першої

каністри,а маса масла третьої каністри складає 5/7 маси другої каністри.Скільки літрів масла в кожній каністри?​

Ответы на вопрос

Отвечает Сейтбек Амина.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Нехай в першій каністрі - х л, тоді в другій каністрі - 0,35х л, а в третій каністрі 0,35х * 5/7 = 1 / 4х = 0,25 х л Складемо рівняння:

х + 0,35х + 0,25 х = 32

1,6х = 32

х = 32: 1,6

х = 20 л в першій каністрі

0,35х = 0,35 * 20 = 7л в другій каністрі

0,25 х = 0,25 * 20 = 5 л в третій каністрі