у трьох бочках 190 літрів води. для поливу городини взяли з першої і другої бочки 110л води, а з

другої і третьої бочки 150л води. скільки літрів води було в кожній бочці

Ответы на вопрос

Отвечает Денисова Виолетта.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

190-110=80л в 3 бочке

190-150=40л в 1 бочке

190-80-40=70л во 2 бочке

Отвечает Воробьева Кира.

Ответ:

80 + 20 = 100 (л) - стало води в першій бочці.

70 – 30 = 40 (л) - стало води в другій бочці.

Пошаговое объяснение: