4. Периметр паралелограма дорівнює 16 см. Знайдіть його сторони, якщо одна з них в 3 рази більше за

другу.​

Ответы на вопрос

Отвечает Барабанова Дарья.

Пусть 1 сторона = х => 2 сторона = 3х

Периметр= х + 3х

16= х+ 3х

16=4х

х=4 => 1 сторона = 4см , а другая 3х = 4*3=12 см

Ответ 12 см