Середні лінії трикутрика дорівнюють 4 см, 6 см і 8 см. Знайдіть довжину найменшої сторони

трикутника.​

Ответы на вопрос

Отвечает Махин Максим.

Ответ:

8 см

Пошаговое объяснение:

Є таке правило:

Середні лінія трикутника, що сполучає середини двох сторін, паралельна третій стороні і дорівнює її половині.

Отже, кожна середня лінія це половина сторони паралельній їй. Тоді візьмемо найменшу середню лінію- це 4 см і тоді паралельна їй сторона буде 8 см(в 2 рази більша). Це і буде наша найменша сторона.

Отвечает Кучевская Карина.

Ответ:

8 см

Пошаговое объяснение:

4см найменша середня лінія,отже 4×2=8 см

і якщо потрібно інші,робимо аналогічно:

6×2=12 см

8×2=16 см

Отже,4×2=8 см є вірною відповідю.