СРОЧНО!!Сторони трикутника дорівнюють 8 см, 10 см, 12 см. Знайдіть периметр трикутника, сторонами

якого є середні лінії даного трикутника. А) 30 см;Б) 60 см;В) 25 см; Г) 15 см. Висота рівнобедреного трикутника, яка проведена до основи, дорівнює 15 см, а основа – 16 см. Знайдіть бічну сторону трикутника. А) 34 см; Б) 17 см; В) 31 см; Г) 23 см.

Ответы на вопрос

Отвечает Markevych Tanichka.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1 Г) 15 см

Середня лінія трикутника дорівнює половині відповідної сторони:

8:2=4 см

10:2=5 см

12:2=6 см

4+6+5=15 см

2Б) 17 см

За теоремою Піфагора:

а=√h²+(1/2c)²=√15²+8²=√225+64=√289=17 см

Отвечает Довганюк Давид.

Ответ:

Г и б

Пошаговое объяснение:

1)г 2)б