Маса 4 однакових сомів -24 кілограми,а 9 коропів-27 кілограмів.У скільки разів меншу масу має один

такий короп,ніж один сом?

Ответы на вопрос

Отвечает Кудрякова Ангелина.

Ответ:

В 2 раза масса 1коропа меньше, чем 1 сома

Пошаговое объяснение:

24÷4=6кг масса 1 сома

27÷9=3кг масса 1 коропа

6÷3=2