Мама 4 однакових сомів -24 кілограмів,а 9 коропів -27 кілограмів.У скільки разів меншу масу має

один такий короп,ніж один сом?

Ответы на вопрос

Отвечает Беккер Дима.

Ответ:в 2 раза меньше масса 1 коропа, ниж 1 сома

Пошаговое объяснение:

24÷4=6кг масса 1 сома

27÷9=3кг масса 1 коропа

6÷3=2