Накресліть квадрат, сторона якого дорівнює 5 см, і впишіть у нього коло, радіус якого дорівнює 2,5

см. Обчисліть периметр квадрата і довжину кола. Порівняйте їх

Ответы на вопрос

Отвечает Хамутовская Кристина.

Ответ:

с=2пR=5п(см)

Ркв=4*5=20(см)

Ркв>c

Пошаговое объяснение: