Площа присадибної ділянки прямокутної форми дорівнює 64,8 м квадратних, а одна з її сторін 12 м.

Обчисліть периметр присадибної ділянки.​

Ответы на вопрос

Отвечает Нурмуханбет Тимур.
64,8:12=5,4(м)-ширина ділянки;
Р=(12+5,4)•2=34,8(м)