довжина присадибної ділянки 80м що на 30 м більше ширини ділянки. 2/5 площа присадибної ділянки

займає сад .яку площу займає сад?​

Ответы на вопрос

Отвечает Соловйов Ярослав.

Ответ:

1600 м^2

Пошаговое объяснение:

80-30=50 (м)-ширина присадибної ділянки (довжина на 30 більша значить ширина на 30 менша від довжини)

80*50=4000 (м^2)-площа присадибної ділянки (формула площі довжину множимо на ширину)

4000*2/5=1600 (м^2)-площа саду (2/5 це 0.4)