Довжина присадибної ділянки прямокутної форми в Простоквашино дорівнює 72,6 м, а її ширина

становить 54% довжини. Допоможіть Шарикові знайти площу присадибної ділянки. Результат округліть до одиниць.

Ответы на вопрос

Отвечает Трофимов Никита.

Ответ: 3135м²

Пошаговое объяснение:

Ширина участка равна:

76,2*0,54=41,148м

Площадь участка равна:

76,2*41,148=3135,4776м²=3135м²

Отвечает Ильина Кариночка.

Пошаговое объяснение:

54%=54/100=0,54

72,6•0,54=39,204 м - ширина

72,6•39,204=2846,2104 м²≈2846 м² - площадь.

ответ: 2846 м²