У сім'ї троє дітей: Тетянка, Світланка і Юрко. Юр- ко молодший за Світланку на три роки, а

Тетянка старша за Світланку на три роки. Скільки років кожному, якщо їм разом 27 років?

Ответы на вопрос

Отвечает Имамагизамов Дамир.

Ответ:

12, 9, 6

Пошаговое объяснение:

Можна позначити х як роки Світлани, Тетяни як х+3, Юри х-3. За умовою, їм разом 27 років. Тоді у нас виходить:

х+х-3+х+3=27

3х=27

х=9 - Світлана

9+3=12 - Тетяна

9-3=6 - Юра

Отвечает Голубятников Стас.
12, 9, 6


вроде правильно,,,