Троє чоловіків на питання скільки кожному років,відповіли по-різному. Короленко: - Нам разом - 135

років; Гуревич: - Я молодший за Короленка на 10 років; Данилюк: - Мені разом з Короленком 85 років. Скільки років кожному?

Ответы на вопрос

Отвечает Олейников Владимир.
Пусть Короленко - х лет, тогда Гуревичу - (х-10), а Данилюку - (85-х)

х+ (х-10) +(85-х) = 135
х+х-10+85-х=135
х+75 = 135
х = 135-75 = 60 лет Короленко
60-10 = 50 лет Гуревичу
85-60 =25 лет Данилюку